Johtokunta / Committee

Melbournen Suomi-Seuran johtokunnan jäsenet / FSM Committee members 2018-2019

Puheenjohtaja / Chairperson:
Jori Tossavainen president@fsmelbourne.com.au
Vara Puheenjohtaja / Vice Chairperson:
Cati Jumpponen vice_president@fsmelbourne.com.au
Rahastonhoitaja / Treasurer:
Pirjo Tossavainen treasurer@fsmelbourne.com.au
Sihteeri / Secretary:
Tara Jumpponen secretary@fsmelbourne.com.au
Ryhmän Johtajat / Group Leaders:
Wednesday:
Lea Jortikka
wednesday@fsmelbourne.com.au
Kids:
Aino Beams
kids@fsmelbourne.com.au
Choir:
Hilja Toom
choir@fsmelbourne.com.au
Communication:
Jeffery McDougall
tiedotus@fsmelbourne.com.au
Sports:
Mauri Kankaanpää
sports@fsmelbourne.com.au
Tavalliset Jäsenet / Ordinary Members:
Anneli Jortikka
James Henderson
Lauri Jortikka
Mari-anne Pessi
Tuire Karaharju-Huisman
 
Varajäsenet / Deputy Members:
Mari Wild
Senja Baron
 
Talonmies / Caretaker:
Kimmo SandStröm
Advertisements