Johtokunta / Committee

Melbournen Suomi-Seuran johtokunnan jäsenet / FSM Committee members 2018-2019

Puheenjohtaja / Chairperson:
Jori Tossavainen president@fsmelbourne.com.au

Vara Puheenjohtaja / Vice Chairperson:
Cati Jumpponenvice_president@fsmelbourne.com.au

Rahastonhoitaja / Treasurer:
Pirjo Tossavainentreasurer@fsmelbourne.com.au

Sihteeri / Secretary:
Tara Jumpponensecretary@fsmelbourne.com.au
Ryhmän Johtajat / Group Leaders:
Wednesday:Lea Jortikkawednesday@fsmelbourne.com.au
Kids Club:Aino Beamskids@fsmelbourne.com.au
Choir:Hilja Toomchoir@fsmelbourne.com.au
Communication:Jeffery McDougalltiedotus@fsmelbourne.com.au
Sports:Mauri Kankaanpääsports@fsmelbourne.com.au
Tavalliset Jäsenet / Ordinary Members:
Anneli Jortikka
James Henderson
Lauri Jortikka
Mari-anne Pessi
Tuire Karaharju-Huisman
Varajäsenet / Deputy Members:
Mari Wild
Senja Baron
Talonmies / Caretaker:
Kimmo SandStröm

Advertisements