Melbournen Suomi-Seura haluaa kuulla mielipiteesi! Sinulla on nyt mahdollisuus vaikuttaa seuran toimintaan. Anna palautetta ja ajatuksia toiminnan kehittämiseksi vastaamalla seuran kyselyyn.  Kyselyyn vastataan nimettömänä ja se vie noin 5 minuuttia. Vastaatathan viimeistään 15.10. mennessä.

Vastaukset käydään läpi aivoriihessä, joka järjestetään 27.10.2013 klo 13.00 Suomi-talolla Altonassa.

Klikkaa tästä kyselyyn

The Finnish Society of Melbourne would like to hear your opinion! Here’s your opportunity to have a say in the society’s future activities. Please share your thoughts and give us some feedback through the survey. Completing the survey only takes 5 minutes and all responses are anonymous. The survey closes on the 15th of October.

The results will be published at the workshop on 27th of October, 1pm at the Finnish Hall, Altona.

Click here to take survey

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s